نرم افزار برنا

برنا یک راه حل نرم افزاری برای شرکتهای کوچک و متوسط است که با هزینه ای کم نیازهای آن ها را بیش از انتظار پاسخ می دهد. این نرم افزار برای شرکت های بازرگانی، خدماتی و وارداتی قابلیت استفاده دارد. همچنین برای شرکت توزیع و پخش مویرگی با توجه به امکان تجهیز ویزیتورهای شرکت به نرم افزار درخواست گیری مبتنی بر اندروید، بسیار ارزشمند خواهد بود. شرکت مبنا علاوه بر مسئولیت اجتماعی در حمایت از کسب و کارهای کوچک، امکان مهاجرت به نسخ بالاتر برنا و یا مهاجرت به MabnaERP را به این شرکت های در حال رشد و توسعه میدهد.

چرا برنا؟

شرکت مَبنا با توجه به حضور سالیان متمادی در صنعت نرم افزارهای حوزه پخش که به همکاری با بسیاری از بزرگان و خوشنام ترین شرکت های فعال در این عرصه منجر شده و با تکیه بر دانش و تجربه تیم مدیریتی و فنی، در کنار وظیفه اجتماعی و صنفی خود، پس از رصد نیاز مجموعه های نوپا، کوچک و متوسط، تصمیم به ارائه نسخه ای ساده و کارآمد به نام بُرنا تحت سیستم عامل ویندوز نموده تا در مسیر رشد و پویایی این بخش از صنعت پخش، همراه و همیار ایشان باشد. با توجه به توان مالی، عملیاتی و نیروی انسانی این دسته از مشتریان، راهکار بُرنا با هزینه اندک، نه برای امروز، که تا همیشه، در اختیار کسب و کارهای بازار هدف قرار گرفته و امید است، قدمی هر چند کوچک، در بالندگی ایشان باشد. با در نظر گرفتن رویه رشد و توسعه در بازار پخش و نیازهای روزافزون کسب و کارهای فعال در این حوزه، بدیهی است در صورت بلوغ شرکت ها و گذر از مراحل ابتدای و ورود به سطح بالاتری از صنعت، محدودیت های پیش بینی شده در بُرنا پاسخگوی ایشان نبوده وجود راه حل های قوی تر و کارآمدتر به شدت ضروری خواهد بود.
در این صورت، شرکت مَبنا، با راهکارهای تحت ویندوز و وب خود آماده برآورده کردن این سطح جدید نیاز نیز بوده و در کمترین زمان و ساده ترین روش ها، اطلاعات فعالیت در سیستم بُرنا را به سیستم های جدید منتقل و در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. بدیهی است تغییر سیستم در هر سازمان و بنگاه اقتصادی یکی از دغدغه های صاحبین کسب و کار بوده و همواره نگرانی از دست دادن اطلاعات را در پی خواهد داشت. با توجه به در نظر گرفتن این نگرانی، شرکت مَبنا، از لحاظ نرم افزاری و ساختار بانک های اطلاعاتی تمهیداتی را در نظر گرفته، تا بدون هیچگونه آسیب و دستکاری،اطلاعات مشتریان به سیستم های جدید منتقل و در جای خود بنشینند.همچنین برنامه ریزی های انجام شده برای پشتیبانی و ارائه خدمات حمایتی از کسب و کارها به ترتیبی اتخاذ شده تا جای هرگونه دلنگرانی و مخاطره در طول حیات سازمان را، از ذهن مشتریان دورنماید.
 • نرم افزار حقوق و دستمزد
 • نرم افزار توزیع
 • نرم افزار تحصیلداری
 • نرم افزار نقشه و ردیابی
 • نرم افزار ترویج فروش

ویژگی های نرم افزار برنا

 • نرم افزار فروش
 • نرم افزار خزانه داری
 • نرم افزار انبار
 • نرم افزار حسابداری مالی
 • نرم افزار درخواست گیری موبایل

نسخه های نرم افزار برنا

نرم افزار برنا در چهار نسخه ی متفاوت ارائه شده است که به جهت زیر سیستم های موجود با یکدیگر تفاوت دارند. در این میان نرم افزار برنا پلاس طلایی کاملتربن نسخه و  نرم افزار برنا ساده ترین و مناسب کسب و کارهای کوچک است.
زیر سیستم های نرم افزار برنا، برنا پلاس برنزی، برنا پلاس نقره ای و  برنا پلاس طلایی به شرح زیر است.

نرم افزار برنا

 1. نرم افزار حسابداری مالی
 2. نرم افزار فروش و پخش
 3. نرم افزار انبار
 4. نرم افزار خزانه داری
 5. نرم افزار درخواست گیری موبایل  تا سقف ۵ ویزیتور
 6. پشتیبانی از بخشنامه تخفیفات و جوایز
 7. پشتیبانی از سری ساخت و تاریخ انقضا

نرم افزار برنا پلاس(+)

 1. نرم افزار حسابداری مالی
 2. نرم افزار فروش و پخش
 3. نرم افزار انبار
 4. نرم افزار خزانه داری
 5. نرم افزار درخواست گیری موبایل تا سقف ۱۰ ویزیتور
 6. قابلیت چند انباره
 7. پشتیبانی از بخشنامه تخفیفات و جوایز پیشرفته
 8. پشتیبانی از سری ساخت و تاریخ انقضا
 9. اعتبار سنجی مشتریان
 10. نرم افزار توزیع
 11. آنالیز حسابها و کنترل نقدینگی
 12. پورسانت خطی

نرم افزار برنا طلایی(GOLD)

 1. نرم افزار حسابداری مالی
 2. نرم افزار فروش و پخش
 3. نرم افزار انبار
 4. نرم افزار خزانه داری
 5. نرم افزار درخواست گیری موبایل تا سقف ۱۵ ویزیتور ویزیتور
 6. قابلیت چند انباره
 7. پشتیبانی از بخشنامه تخفیفات و جوایز پیشرفته
 8. پشتیبانی از سری ساخت و تاریخ انقضا
 9. اعتبار سنجی مشتریان
 10. قابلیت متناسب سازی کدینگ حسابداری
 11. نرم افزار توزیع
 12. نرم افزار تحصیلداری
 13. نرم افزار ترویج فروش(بخشنامه پورسانت پیشرفته)
 14. برنامه ریزی فروش
 15. طراحی قالب سند