برنا

راهکاری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

برنا یک راه حل نرم افزاری برای شرکتهای کوچک و متوسط است که با هزینه ای کم نیازهای آن ها را بیش از انتظار پاسخ می دهد. این نرم افزار برای شرکت های بازرگانی، خدماتی و وارداتی قابلیت استفاده دارد. همچنین برای شرکت توزیع و پخش مویرگی با توجه به امکان تجهیز ویزیتورهای شرکت به نرم افزار درخواست گیری مبتنی بر اندروید، بسیار ارزشمند خواهد بود. شرکت مبنا علاوه بر مسئولیت اجتماعی در حمایت از کسب و کارهای کوچک، امکان مهاجرت به نسخ بالاتر برنا و یا مهاجرت به MABNAERP را به این شرکت های در حال رشد و توسعه میدهد.

نرم افزار تخصصی فروش و پخش مویرگی
پخش های استانی و نمایندگی ها

چرا برنا؟

شرکت مَبنا با توجه به حضور سالیان متمادی در صنعت نرم افزارهای حوزه پخش که به همکاری با بسیاری از بزرگان و خوشنام ترین شرکت های فعال در این عرصه منجر شده و با تکیه بر دانش و تجربه تیم مدیریتی و فنی، در کنار وظیفه اجتماعی و صنفی خود، پس از رصد نیاز مجموعه های نوپا، کوچک و متوسط، تصمیم به ارائه نسخه ای ساده و کارآمد به نام بُرنا تحت سیستم عامل ویندوز نموده تا در مسیر رشد و پویایی این بخش از صنعت پخش، همراه و همیار ایشان باشد. با توجه به توان مالی، عملیاتی و نیروی انسانی این دسته از مشتریان، راهکار بُرنا با هزینه اندک، نه برای امروز، که تا همیشه، در اختیار کسب و کارهای بازار هدف قرار گرفته و امید است، قدمی هر چند کوچک، در بالندگی ایشان باشد. با در نظر گرفتن رویه رشد و توسعه در بازار پخش و نیازهای روزافزون کسب و کارهای فعال در این حوزه، بدیهی است در صورت بلوغ شرکت ها و گذر از مراحل ابتدای و ورود به سطح بالاتری از صنعت، محدودیت های پیش بینی شده در بُرنا پاسخگوی ایشان نبوده وجود راه حل های قوی تر و کارآمدتر به شدت ضروری خواهد بود.
در این صورت، شرکت مَبنا، با راهکارهای تحت ویندوز و وب خود آماده برآورده کردن این سطح جدید نیاز نیز بوده و در کمترین زمان و ساده ترین روش ها، اطلاعات فعالیت در سیستم بُرنا را به سیستم های جدید منتقل و در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. بدیهی است تغییر سیستم در هر سازمان و بنگاه اقتصادی یکی از دغدغه های صاحبین کسب و کار بوده و همواره نگرانی از دست دادن اطلاعات را در پی خواهد داشت. با توجه به در نظر گرفتن این نگرانی، شرکت مَبنا، از لحاظ نرم افزاری و ساختار بانک های اطلاعاتی تمهیداتی را در نظر گرفته، تا بدون هیچگونه آسیب و دستکاری،اطلاعات مشتریان به سیستم های جدید منتقل و در جای خود بنشینند.همچنین برنامه ریزی های انجام شده برای پشتیبانی و ارائه خدمات حمایتی از کسب و کارها به ترتیبی اتخاذ شده تا جای هرگونه دلنگرانی و مخاطره در طول حیات سازمان را، از ذهن مشتریان دورنماید.

زیر سیستم حسابداری مالی

– امکان تعریف کدینگ حسابها تا ۶ سطح

– امکان تعریف کدینگ تا ۲۵ رقم

– امکان تعریف حسابهای تفصیلی بصورت شناور

– امکان تعریف ماهیت حسابها

– ثبت اسناد بصورت قطعی و موقت

– تکنیکهای کارآمد جهت سهولت ورود سند

– امکان مقایسه حسابها در ادوار مختلف

– پیش بینی نقدینگی بر اساس حسابها و اسناد دریافتنی /پرداختنی با امکان انتخاب بانکها و حسابهای مختلفی که در محاسبه نقش دارند

– امکان حرکت از تراز به دفتر و از دفتر به سند و برگشت مجدد به دفتر و تراز

زیر سیستم حقوق و دستمزد

از آنجایی که هزینه حقوق و دستمزد بخش قابل توجهی از هزینه های هر مؤسسه را تشکیل می دهد، ضروری است در این سیستم پیش بینی های لازم برای حصول اطمینان از پرداخت صحیح حقوق ودستمزد بعمل می آید.
از سویی دیگر سیستم حقوق و دستمزد باید به نحوی طراحی شود که اطلاعات لازم را بسرعت گرد آوری، کسورات لازم را محاسبه و رقم خالص قابل پرداخت به هر یک از کارکنان را محاسبه نموده و انعطاف پذیری و یکپارچگی را فراهم نماید. از این رو سیستم حقوق و دستمزد مبنا ،تسهیلات کارآمدی را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد.

زیر سیستم مدیریت ارتباط با مشتری

در نگاه تعاملی به مدیریت ارتباط با مشتری، CRM از تکنولوژی برای مدیریت مرزهای سازمان، چه در رابطه با مشتری وچه شرکای تجاری استفاده میشود و هر نوع داده و اطلاعاتی که از مرزهای سازمان عبور میکند توسط این سیستم مدیریت میشود. هدف این سیستم ایجاد ارزش برای مشتریان و همکاران سازمان است.

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به اقدامات، استراتژی‌ها و تکنولوژی‌هایی گفته می‌شود که شرکت‌ها برای مدیریت و تجزیه و تحلیل تعاملات‌ شان با مشتری‌ در طول چرخه‌ی حیات او و با هدف بهبود ارتباطات تجاری وافزایش فروش به کار می‌گیرند.

زیر سیستم انبار و فروش

– امکان تعریف اطلاعات ویزیتور از جمله منطقه , مسیر و مشتری
– امکان تعریف مشخصات مشتری وگروههای مشتریان و تعیین سقف اعتبار برای هر مشتری
– امکان تعریف شرکت های طرف قرارداد
– امکان تعریف انواع مختلف تخفیف (ریالی – درصدی ) برای کالا یا مشتری یا سفارش
– امکان ثبت سفارش (پیش فاکتور فروش ) برای مشتری با کنترل های ویژه انبار و تعیین تخفیف ریالی یا درصدی روی سفارش
– صدور فاکتور و حواله ی انبار از روی برگه های ثبت سفارش بر اساس بازه ی زمانی یا برگه سفارش خاص
– ارتباط با سیستمهای انبار ,مالی ,بدهکاران و بستانکاران ..
– امکان تعریف اهداف فروش در سطوح مرکز، نمایندگی ، ویزیتور
– کنترل عملیات فروش از طریق مدیریت از جمله بلوکه کردن کالا و مشتری, جایزه کالا , فرجه و پورسانت ویزیتور

برنا طلایی (gold)

 1. نرم افزار حسابداری مالی
 2. نرم افزار فروش و پخش
 3. نرم افزار انبار
 4. نرم افزار خزانه داری
 5. نرم افزار درخواست گیری موبایل تا سقف ۱۵ ویزیتور ویزیتور
 6. قابلیت چند انباره
 7. پشتیبانی از بخشنامه تخفیفات و جوایز پیشرفته
 8. پشتیبانی از سری ساخت و تاریخ انقضا
 9. اعتبار سنجی مشتریان
 10. قابلیت متناسب سازی کدینگ حسابداری
 11. نرم افزار توزیع
 12. نرم افزار تحصیلداری
 13. نرم افزار ترویج فروش(بخشنامه پورسانت پیشرفته)
 14. برنامه ریزی فروش
 15. طراحی قالب سند

برنا پلاس (+)

 1. نرم افزار حسابداری مالی
 2. نرم افزار فروش و پخش
 3. نرم افزار انبار
 4. نرم افزار خزانه داری
 5. نرم افزار درخواست گیری موبایل تا سقف ۱۰ ویزیتور
 6. قابلیت چند انباره
 7. پشتیبانی از بخشنامه تخفیفات و جوایز پیشرفته
 8. پشتیبانی از سری ساخت و تاریخ انقضا
 9. اعتبار سنجی مشتریان
 10. نرم افزار توزیع
 11. آنالیز حسابها و کنترل نقدینگی
 12. پورسانت خطی

 

برنا

 1. نرم افزار حسابداری مالی
 2. نرم افزار فروش و پخش
 3. نرم افزار انبار
 4. نرم افزار خزانه داری
 5. نرم افزار درخواست گیری موبایل  تا سقف ۵ ویزیتور
 6. پشتیبانی از بخشنامه تخفیفات و جوایز
 7. پشتیبانی از سری ساخت و تاریخ انقضا

شفافیت: به جای اینکه هر بخش دارای سیستم اطلاعاتی خاص خود باشد، تمام اطلاعات مربوطه می توانند توسط همه بخش ها به اشتراک گذاشته شوند و قابل دسترسی باشند. این امر، نیاز به وارد کردن مجدد داده ها را حذف کرده که می تواند منجر به خطاهای کمتر، افزایش بهره وری و کاهش هزینه های منابع انسانی شود.

 

 

بهره وری: با شفافیت بیشتر در فرایندهای تجاری جاری، کارکنان می توانند بر مدیریت ظرفیت های افزایش یافته کسب و کار، متمرکز شوند. این موضوع، در تحول جنبه های مختلف کسب و کار و غلبه بر چالش های رشد ، کمک بسزایی می کند.

تصمیم گیری: داده های به موقع ارائه شده توسط این سیستم می توانند برای بازاریابی، مدیریت و حسابداری مفید باشد و سازمان را قادر به تصمیم گیری به موقع کرده و ضایعات را کاهش می دهد. تیم ها می توانند موانع یا مسائل احتمالی را که ممکن است بر سطوح بهره وری تاثیرگذار باشند ، شناسایی کنند.
یک تصویر کلی و جامع از عملیات، رهبران کسب و کار را در تصمیم گیری موثر و سریع و پاسخ گویی به تغییرات محیطی، یاری می کند.

با قابلیت مهاجرت به نسخه های بالاتر و نرم افزار MabnaERP

مقالات مرتبط