ابرها در راهند

MabnaERP

MabnaERP یک سیستم یکپارچه تحت وب است. به این معنا که در هر جایی و در صورت دسترسی به اینترنت قادر خواهید بود به اطلاعات کسب کار خود دست پیدا کنید. از مهم ترین ماژول های MabnaERP میتوان به زیر سیستم انبار و فروش، زیر سیستم حسابداری مالی، زیر سیستم مدیریت ارتباط با مشتری و زیر سیستم حقوق و دستمزد اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

کمی بیشتر بخواه

برنا

نرم افزار برنا که در نسخه های متفاوت ارائه خواهد شد؛ یک نرم افزار مالی تحت ویندوز است که قسمت های متفاوتی از جمله انبار، فروش، حسابداری، خزانه داری و درخواست گیری ویزیتور را شامل می شود. این نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب است.

اطلاعات بیشتر

ویژه داروخانه ها و فروشگاه ها

MabnaPOS

مبنا پوز با هدف حذف رابط ها، بین شرکت های پخش مبدا و عرضه کننده های نهایی کالا تولید و ارایه گردیده است. این نرم افزار قابل استفاده در طیف گسترده بوده و با کاهش هزینه های مصرفی و ایجاد سرعت در روند سفارشات، قابل توجه مشاغل متنوع اعم از داروخانه ها و سیستم های پخش سرد قرار گرفته است. از ویژگی های این نرم افزار میتوان به امکان ثبت درخواست کالا توسط مشتریان،،امکان ثبت درخواست کالا توسط ویزیتور(نماینده فروش)،امکان جستجوی سریع و ساده کالا و اضافه کردن به درخواست،امکان گزارشگیری اطلاعات تکمیلی و جنبی کالا و... اشاره نمود.

اطلاعات بیشتر