نرم افزار پخش مویرگی فعلی پاسخگوی نیازتان نیست؟

اگر در مرحله توسعه شرکت هستید و نرم افزار پخش مویرگی فعلی پاسخگوی نیازهای فعلی شما نیست، بدیهی است که نیازسنجی اولیه، گام ابتدایی در انتخاب نرم افزار پخش مویرگی ست.

اگر شرکت پخش سراسری یا هیبریدی هستید اینجا کلیک کنید...

به نرم افزار پخش مویرگی نیاز پیدا کردید؟

اگر به تازگی شرکت پخش مویرگی راه اندازی کرده اید، برای انتخاب مناسب نرم افزار، باید به خوبی با انواع شرکت پخش آشنا شوید. پیشنهاد می کنیم نوشته ای با همین عنوان را اینجا مطالعه کنید…

اگر شرکت پخش استانی یا محلی هستید اینجا کلیک کنید...

نرم افزار پخش مویرگی کاربردی مبنا برای شرکت های پخش سراسری و استانی!

بدیهی است که هر شرکت توزیع و پخش مویرگی برای مدیریت فرآیندهای مالی، انبارداری، بازاریابی و توزیع خود نیاز به یک ابزار قدرتمند و در عین حال ساده دارد. این روزها نرم افزارها در مدیریت سازمان مشکلات عمده ای را حل می کنند. شرکت مبنا از بیست سال پیش، گام های متفاوتی در جهت مدیریت بهتر شرکت پخش بوسیله نرم افزار برداشته است و نرم افزار پخش مویرگی مبنا طی این بیست سال، نسل های تکنولوژی DOS، Windows و Web-Based را تجربه کرده است.
یک نرم افزار پخش مویرگی می بایست به صورت یکپارچه، اطلاعات مالی، انبارداری، بازاریابی و فروش و توزیع یک شرکت پخش را تجمیع کرده و نهایت بتواند پاسخگوی نیازهای بخش های مختلف سازمان باشد. مدیران سازمان هم می توانند بوسیله تکیه بر تجمیع یکپارچه این اطلاعات، در کمترین زمان ممکن، گزارشات مرتبط به فرآیندهای جاری شرکت را در این نرم افزار ببینند.

نرم افزار پخش مویرگی مبنا و برخی از قابلیت های آن

امکانات نرم افزار پخش مویرگی

خیالتان از نرم افزار پخش مویرگی مبنا راحت…!

به عنوان یک وظیفه اجتماعی از کسب و کارهای تازه تاسیس (Start Up) حمایت می کنیم. هر چند بدیهی است این حمایت می تواند منافع مالی مبنا را در آینده با رشد کسب و کار استارت اپ ها تامین نماید. راه حل مبنا برای این موضوع در اختیار قرار دادن نرم افزار پخش مویرگی مبنا به صورت تحت ویندوز و ابری است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص رایانش ابری به مقاله رایانش ابری چیست؟ مراجعه کنید.

انواع نرم افزار پخش مویرگی مبنا

از شرکت های پخش کوچک حمایت می کنیم…

لازم به ذکر است شرکت مبنا به تازگی جهت حمایت از کسب و کارهای کوچک به خصوص شرکت های توزیع و پخش مویرگی نرم افزاری تحت عنوان “برنا” را به بازار عرضه کرده است. این نرم افزار با کیفیت بالا و هزینه پایین نیازی بیش از انتظار شما را پوشش خواهد داد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار برنا اینجا کلیک کنید.

ضمنا برای انتخاب نسخه برنا مناسب با کسب و کار خود جدول مقایسه ای نرم افزار برنا را مشاهده نمایید.

جدول مقایسه ای بسته های نرم افزار پخش مویرگی برنا
شاهین نوعی

نویسنده شاهین نوعی

شاهین نوعی

پست های ارسالی توسط شاهین نوعی

نظر بدهید

چهار × پنج =

02143302