نرم افزار پخش مویرگی

یکی از نیازهای بسیار مهم شرکت های توزیع و پخش مویرگی متناسب سازی نرم افزار در قالب تیم زیر مجموعه شرکت است. مهمترین مزیت این موضوع سرعت توسعه درخواستهای سازمان است. شرکت مبنا علاوه بر ارایه API ها که در جهت توسعه های جانبی به شرکت های مشتری کمک می کند نسبت به ارایه یک راه حل جدید با عنوان مشارکت در توسعه اقدام کرده است. در این راه حل تیم توسعه شرکت پخش می تواند پس از تعریف نیاز در تیم محصول و توسعه نیاز از نظر جامعیت و ارتباط با هسته اصلی نرم افزار به توسعه نرم افزار از طریق درگاه های امن بپردازد.

نرم افزار یکپارچه و تخصصی فروش و پخش مویرگی تحت وب

پخش سراسری و هیبریدی

درخواست دمو

نرم افزار فروش و پخش مویرگی

پخش های استانی و نمایندگی ها

درخواست دمو

نرم افزار پخش مویرگی کاربردی مبنا برای شرکت های پخش سراسری و استان!

بدیهی است که هر شرکت توزیع و پخش مویرگی برای مدیریت فرآیندهای مالی، انبارداری، بازاریابی و توزیع خود نیاز به یک ابزار قدرتمند و در عین حال ساده دارد. این روزها نرم افزارها در مدیریت سازمان مشکلات عمده ای را حل می کنند. شرکت مبنا از بیست سال پیش، گام های متفاوتی در جهت مدیریت بهتر شرکت پخش بوسیله نرم افزار برداشته است و نرم افزار پخش مویرگی مبنا طی این بیست سال، نسل های تکنولوژی DOS، Windows و Web-Based را تجربه کرده است. یک نرم افزار پخش مویرگی می بایست به صورت یکپارچه، اطلاعات مالی، انبارداری، بازاریابی و فروش و توزیع یک شرکت پخش را تجمیع کرده و نهایت بتواند پاسخگوی نیازهای بخش های مختلف سازمان باشد. مدیران سازمان هم می توانند بوسیله تکیه بر تجمیع یکپارچه این اطلاعات، در کمترین زمان ممکن، گزارشات مرتبط به فرآیندهای جاری شرکت را در این نرم افزار ببینند.

نرم افزار پخش مویرگی مبنا و برخی از قابلیت های آن

قابلیت چند انباره

قابلیت چند انباره

حسابداری مالی

حسابداری مالی

انبار

انبار

نقشه و ردیابی

نقشه و ردیابی

متناسب سازی کدینگ حسابدار

متناسب سازی کدینگ حسابداری

فروش

فروش

اعتبار سنجی مشتریان

اعتبار سنجی مشتریان

توزیع فروش

توزیع فروش

درخواست گیری موبایل

درخواست گیری موبایل

پشتیبانی از سری ساخت و تاریخ انقضا

پشتیبانی از سری ساخت و تاریخ انقضا

توزیع

توزیع

تحصیلداری

تحصیلداری

حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد

خزانه داری

خزانه داری

پشتیبانی از بخشنامه تخفیف و جوایز پیشرفته

پشتیبانی از بخشنامه تخفیف و جوایز پیشرفته

خیالتان از نرم افزار پخش مویرگی مبنا راحت…!

به عنوان یک وظیفه اجتماعی از کسب و کارهای تازه تاسیس (Start Up) حمایت می کنیم. هر چند بدیهی است این حمایت می تواند منافع مالی مبنا را در آینده با رشد کسب و کار استارت اپ ها تامین نماید. راه حل مبنا برای این موضوع در اختیار قرار دادن نرم افزار پخش مویرگی مبنا به صورت تحت ویندوز و ابری است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص رایانش ابری به مقاله رایانش ابری چیست؟ مراجعه کنید.

درخواست دمو

لطفاً برای درخواست دمو، فرم زیر را تکمیل نمایید.

راهکاری برای نیازهای شرکت ها

پخش مویرگی چیست؟

پخش مویرگی، مسیری است که محصولات و کالاها برای رسیدن به دست مشتری، طی می‌کنند. پخش مویرگی عمدتا به معنای توزیع در یک مقیاس بزرگ است، به همین دلیل شرکت‌های پخش از این شیوه برای توزیع محصولاتشان استفاده می‌کنند و بسته به نوع محصول، از شیوه‌های توزیع سرد و یا توزیع گرم بهره می‌برند. سطح توزیع انتخاب شده، به طور کلی به عوامل مختلفی نظیر ظرفیت تولید، اندازه بازار هدف، سیاست های قیمت گذاری و پروموشن بستگی دارد.

پخش گرم و پخش سرد در توزیع مویرگی چه تفاوت هایی با هم دارند؟

در روش پخش گرم، عملیات ویزیت، فروش و تحویل کالا در همان لحظه انجام می‌شود. ویزیتور بعد از تحویل کالا و صدور فاکتورهای فروش، در پایان کار بایستی فاکتور‌ها را تحویل شرکت دهد و یا در محل به کمک تبلت و غیره که در اختیار دارد، شرکت را از فاکتورهای صادره آگاه کند. به این روش از فروش، پخش گرم و یا فروش در محل می‌گویند. درحالی¬که، در روش پخش سرد عملیات ویزیت و صدور فاکتور در یک روز مجزا از تحویل کالاست. ویزیتور ابتدا سفارش گرفته و در نهایت کالا را طبق تاریخ مقرر تحویل می‌دهد.

مزایا و معایب استفاده از توزیع مویرگی در پخش محصولات چیست؟

محصولاتی که به طور گسترده فروخته می شوند، معمولا ارزان قیمت ‌تر و یا محصولاتی ضروری هستند. در استراتژی پخش مویرگی، عوامل اصلی تصمیم گیری در خرید، قیمت مناسب ،سهولت دسترسی است. بزرگترین مشکلات در پخش مویرگی، مدیریت لجستیک، زنجیره تامین، انبار و سیستم یکپارچه سازمانی است.

مزایای استفاده از نرم افزار توزیع مویرگی در صنعت پخش چیست؟

مهم‌ترین نیاز سیستم توزیع مویرگی، داشتن نرم‌افزار مدیریتی صنعت پخش است که با توانمندی و کارایی خود بتواند کلیه نیازمندی‌های این بخش را برطرف سازد.

با چنین ابزاری میتوان

  • برنامه‌ریزی های سازمانی را دقیق تر کرد
  • محصولات را بر اساس معیارهای شرکت طبقه بندی کرد.
  • مکان های پر سود و با بازدهی بالا را مشخص و براساس آن میزان پوشش‌دهی محصولات را تغییر داد.
  • محصولات با خروجی و بازدهی ضعیف را تفکیک کرد.
  • برنامه ریزی فروش و زمان بندی دقیق تری را اجرا نمود.
  • از موجودی انبار کاملا آگاه بوده و برای تامین کالا تصمیم های درست را گرفت.