مشاوران برگزیده نرم افزار

با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن سازمان است؛ جذب افراد متخصص و سخت کوش را سرلوحه راهبرد منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصتهای یکسان اشتغال برای کارجویان از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری و ایجاد فضای سالم رقابتی ، تلاش دارد مناسب ترین افراد را جهت تقویت بدنه کارشناسی و مدیریتی خود داشته باشد.

فعالیت شرکت مبنا در سال ۱۳۷۸ به صورت رسمی آغاز شد و نرم افزار حسابداری آن، تحت سیستم عامل DOS در اختیار مشتریان قرار گرفت. با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، مبنا با گردآوری گروهی از متخصصین پویا  نرم افزار خود را تحت سیستم عامل ویندوز به روز رسانی کرد. امروز با گذشت حدود ۲۰ سال از اولین نسخه ی نرم افزار مالی-حسابداری مبنا، این خانواده ی بزرگ،  نرم افزار کارآمد خود را به یک سیستم یکپارچه تحت وب با عنوان MabnaERP ارتقا داده است. امید است که با وجود این سیستم یکپارچه بتوانید مبنای تغییر خود را دریابید.

اعضای خانواده مبنا در محیطی حرفه‌ای، صمیمانه و پویا کار می‌کنند؛ زیرا خوب می دانیم که ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتری، زمانی بدست می‌آید که اعضای ارزشمند مبنا از فضای کار، همنشینی با همکاران و نوع کاری که انجام می دهند، لذت ببرند. ما ساعت‌های زیادی از روز را در مبنا می گذرانیم  و همیشه برای بهبود شرایط و حفظ شادابی و نشاط تلاش می‌کنیم.

ما در مبنا #همه_باهمیم.

فرهنگ مبنا

ما در مبنا برای ضوابط و اصول نوشته و نانوشته احترام‌ ویژه ای قائل هستیم. در کسب‌وکار ما، اعتماد مشتریان و حفظ محرمانگی اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل متعهد به حفظ اطلاعات، رقابت سالم و عادلانه و رعایت مقررات نهادهای ناظر هستیم.  ما با پایبندی به ارزش‌ها  در تقویت اعتبار و شهرت نام مبنا گام بر می داریم.

همکاری با مبنا

موفقیت‌هایی که مبنا در بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ارائه نرم افزار یکپارچه و تحت وب فروش و پخش مویرگی در کشور بدست آورده، نتیجه زحمات همکارانی متعهد و متخصصی است که برای دستیابی به اهداف و سربلندی نام مبنا صادقانه تلاش می کنند. ما باور داریم که منافع‌مان با منافع سازمان گره خورده و درخشش مبنا افتخار تک تک اعضای این خانواده بزرگ است.

شایستگی های کارکنان مبنا

  • انضباط
  • توانایی یادگیری
  • تمرکز بر کیفیت
  • مشتری مداری
  • مسئولیت پذیری
  • همکاری گروهی
  • خلاقیت

درستی: ما افکارخود را با الفاظ و اعمال مان یکی کرده و درستکاری را مبنای عمل قرار می دهیم. در تعهدها و وعده هایمان حسن نیت داریم تا اعتماد ذینفعان را جلب کنیم. ما در روابط خود برای حریم خصوصی، مقام و شان اجتماعی، اعتبار و اعتماد افراد، احترام قائل هستیم.

یک تیم یکپارچه: ما یک خانواده بزرگ و متحدیم. ما در شبکه گسترده مبنا معتقدیم که با همکاری و یکپارچگی تیمی می توانیم به اهداف مان برسیم. موفقیت تیمی را بر کامیابی های فردی ترجیح می دهیم و برای به ثمر رساندن تعهداتمان به یکدیگر اعتماد داشته و دانش خود را به اشتراک می گذاریم.

تفکر رو به جلو و حمایت از تغییر: ما به پیشرو بودن در صنعت باور داریم. ما با خلق فرصت ها، ایجاد راهکارهای نو، به روز رسانی دانش و حمایت از تغییر، خود را از دیگران متمایز می سازیم.

۲۴/۷ (پشتیبانی): ما با تمرکز بر آنچه برای مشتریان مان مهم است نه آنچه برای خودمان مناسب است، به تعهدات مان پایبندیم و نتایج اقدامات خود را می پذیریم. ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو و در دسترسیم و از تمام قابلیت های خود برای جلب رضایت مشتریانمان بهره می بریم.

ارزش افزایی برای مشتریان: باور داریم که مشتری مهمترین ذینع ماست و رضایت او سرنوشت ما را رقم می زند. ما به دنبال پیش بینی نیازهای مشتریان هدف مان و فراتر رفتن از انتظارات شان هستیم. ما فلسفه وجودی خود را ارائه راهکارهایی برای کاهش هزینه و افزایش درآمد و بهره وری مشتریان مان می دانیم.

موفقیت از طریق کارکنان شایسته: ما قدر کارکنان خود را می دانیم. آنها سرمایه اصلی و کلید موفقیت ما هستند. ما می کوشیم تامستعد ترین افراد را وارد خانواده مبنا کنیم و با حفظ و توانمند سازی آنها، دستیبابی متقابل به اهداف سازمانی و شخصی را امکان پذیر کنیم.

مسئولیت پذیری اجتماعی: ما کسب و کاری بر پایه برد، برد، بنا می نهیم. ما به دنبال کسب سود هستیم، اما سودی که برای جامعه و محیط زیست نیز سودمند باشد. ما خود را  شهروندی مسئول و متعهد می دانیم و می خواهیم تاثیر مثبتی در جوامعی که در آنها فعالیت می کنیم، داشته باشیم.

رمز موفقیت شرکت، رضایت مشتری است؛ در ارائه خدمات به این ویژگی پایبندیم.
به تفاهم و اعتماد بین همکاران و مراجعان معتقدیم و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نمی ورزیم.
ظاهر آراسته موجب افزایش عزت نفس و احترام و نشاط در همکاران و مراجعان می شود و از این جهت برای ما اهمیت ویژه ای دارد.
ما به بهبود مستمر معتقدیم و در این راستا از هیچ فعالیتی دریغ نمی ورزیم.
زمان گوهری گرانبهاست، برای وقت خود و مراجعان ارزش قائلیم.

ما در مبنا #همه_باهمیم.

اگر در جستجوی شغلی مرتبط با رشته تحصیلی‌‌تان و کاردر یک محیط پویا و پرانرژی هستید و البته ویژگیهایی مثل مسئولیت‌پذیری، خلاقیت و روحیه کار گروهی را هم دارید، می توانید فرم همکاری را تکمیل کنید و یا رزومه خود را به آدرس jobs@mabna.net ارسال کنید.
امیدواریم شما را در جمع صمیمی خانواده مبنا ببینیم.

مدیر تولید نرم افزار(آقا)

شرایط احراز:
مسلط به ASP.Net-WebApi2-SqlServer-JavaScript-Agile-Scrum
مسلط به تحلیل و طراحی و ارائه راهکار در حوزه نرم افزار
مسلط به فرایندهای چرخه تولید نرم افزار
مسلط به مفاهیم تست نرم افزار
توانایی و تجربه در مدیریت تیم های نرم افزاری
توانایی در برنامه ریزی،مدیریت زمان
ترجیحا آشنا به صنعت پخش

کارشناس تست نرم‌افزار

شرایط احراز:
تست و مستندسازی سیستم های نرم افزاری
آشنا به اصول و مفاهیم تست نرم افزار
آشنا به نرم افزار SQL SERVER
آشنا به زبان برنامه نویسی #C
آشنا به ابزار تست نرم افزار
ترجیحا آشنا به صنعت پخش

کارشناس فروش (خانم)

شرایط احراز:
سابقه کار مرتبط در حوزه فروش نرم افزار و یا خدمات
روابط عمومی بالا ،
قدرت جذب مشتری،
معرفی سیستم به بهترین و دقیق ترین شکل به مشتریان
شناسایی درست نیازها و مشکلات مشتریان و ارائه راهکار مطلوب برای حل آن
آشنا به نرم افزارهای سازمانی
حقوق ثابت +پورسانت عالی + بیمه

ما در مبنا #همه_باهمیم.