آنچه در نمایشگاه بین‌المللی آگروفود2020 گذشت؟

تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ نویسنده: احمد شرفی

شاید بی شک هیجانی ترین لذت و نیاز بشر غذا و صنایع غذایی باشد .

از این رو تمامی نمایشگاه‌های مرتبط با این صنعت، از جذابیت و هیجان بالایی برخوردار است و همواره با استقبال بی‌نظیری از سوی مخاطبان و علاقمندان همراه بوده است.

نمایشگاه‌‌، فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورد؛ تا توانمندی‌ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطع وسیعی عرضه نمایند. یکی از بهترین راهکارهای رونق اقتصادی و بازگشت سرمایه در شرایط فعلی برگزاری نمایشگاه‌ها بوده؛ که مخاطب و تولید کننده را بار دیگر بهم نزدیک می‌کند.

نمایشگاه بین‌المللی ایران اگروفود2020 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران درحالی برگزار شد؛ که موج سوم پاندمی کرونا بر روی کشور ما سایه گسترده است. دقیقا یک روز قبل از بازگشایی این نمایشگاه، معاونت استانداری تهران در پی تشدید کرونا، تمامی اماکن آموزشی، تفریحی، مذهبی و غیره را به مدت یک هفته تعطیل اعلام کرد و اکثر شرکت کنندگان بر این باور بودند؛ که قطعا استقبال چندانی از نمایشگاه نخواهد شد.

اما چنین نشد.

با تمام محدودیت‌ها و ترس‌های ناشی از ابتلای بیماری، استقبال پر شور و پر رنگی را شاهد بودیم.

این نمایشگاه با هدف ارتباط بهتر و ایجاد وحدت بین صنایع مرتبط با صنعت غذایی، چون صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته برگزار گردید.

مبنا از همان روز ابتدا، جزء غرفه‌های پر بازدید بود و بسیاری از صاحبان مشاغل و شرکت‌های پخش استانی که خود را با تمام مخاطرات این پاندمی به تهران و نمایشگاه رسانده بودند؛ از این غرفه بازدید کردند و متقاضی آشنایی بیشتر با راهکارهای پخش مویرگی مبنا برای مجموعه خود بودند و برخی هم اعلام آمادگی برای همکاری با مبنا کردند.

مجموعه مبنا با اهتمام ویژه در خصوص  اهمیت بالای نرم افزار پخش مویرگی در صنعت پخش مواد غذایی، راهکار های تخصصی پخش خود بر بستر وب و ویندوز را به مخاطبان و علاقمندان این حوزه معرفی کرد.

شگفتی این نمایشگاه، حضور چشمگیر کسب و کارهای نوپا در این صنعت بود؛ که برای برگزارکنندگان این نمایشگاه سبب امید و نوید روشنی داشت.