با داروکس آنلاین سفارش بگیرید...

فرصت ویژه برای شرکت‌های پخش دارویی

با توجه به شیوع ویروس کرونا و الزام به عدم مراجعه حضوری و برای سهولت در ثبت سفارش، شرکت مشاوران برگزیده نرم‌افزار (مبنا)، راهکاری را فراهم نموده است تا شرکت‌های پخش دارویی بتوانند سبد محصولی خود را به صورت آنلاین در مقابل انتخاب داروخانه قرار دهند و سفارشات خود را به صورت آنلاین از داروخانه‌ها دریافت نمایند. داروخانه‌ها پس از ثبت نام و تایید توسط شرکت‌های پخش در این سامانه، می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز سفارش خود را ثبت کرده و شرکت‌های پخش در اولین فرصت ممکن آن را پردازش و ارسال نمایند. داروکس یک سامانه تحت وب سفارش‌گیری آنلاین است که به شرکت‌های پخش دارویی کمک می‌کند تا بدون نیاز به اعزام ویزیتور سفارشات خود را از داروخانه‌ها دریافت کنند.

«داروکس» یک سامانه‌ی ثبت سفارش آنلاین محصولات داروخانه‌ای است. شرکت‌های پخش دارویی، آرایشی بهداشتی و تجهیزات پزشکی می‌توانند محصولات خود را به شبکه‌ای گسترده از داروخانه‌ها عرضه کرده و از طرف همین داروخانه‌ها سفارش دریافت کنند. روند ثبت سفارش به این صورت است که هزاران داروخانه در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند محصولات شرکت‌های پخش را مشاهده و بصورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنند.

سامانه‌ی تخصصی سفارش آنلاین دارو «داروکس» این امکان را فراهم کرده تا شرکت‌های پخش به‌راحتی سفارشات داروخانه‌ها را دریافت کنند. همچنین شرکت‌های پخش قادر خواهند‌بود اطلاعات جدید در خصوص محصولات و شرایط فروش را در اختیار داروخانه‌ها قرار دهند.

همچنین یکی از مشکلاتی که همواره داروخانه ها و شرکت‌های پخش با آن دست به گریبان هستند، مغایرت گیری بر اساس فاکتورهای صادر شده است که این مشکل نیز با کمک این سامانه و سادگی کاربرد آن برای همه گروه ها مرتفع گردیده است. «داروکس» با نرم‌افزار‌های حسابداری، مــالی و ERP مجموعه‌ها از طریق API ارتباط برقرار می‌کند.

داروکس به سه صورت اشتراکی، ابری اختصاصی و لایسنس اختصاصی آماده ارائه خدمت به شرکت‌های پخش است. این شرکت‌ها می‌توانند پس از ثبت درخواست مشاوره در انتهای صفحه و برگزاری جلسات مشاوره و دمو نسبت به تهیه راهکار مورد نیاز خود اقدام کنند.

محصولات

داروکس یک محصول راهکار محور و سامانه تخصصی سفارش دارو است که میتواند با اتصال به نرم‌افزار فروش و پخش مویرگی شرکت‌های پخش دارویی، تجهیزاتی و آرایشی و بهداشتی ، پس از احراز هویت داروخانه وظیفه دریافت آنلاین سفارشات و انتقال به سیستم شرکت‌های پخش را انجام دهد.

نرم‌افزار داروکس جهت شرکت‌های پخش دارویی به سه صورت قابل تهیه است :

داروکس

  • سامانه تخصصی سفارش دارو

داروکس اختصاصی (ابری)

  • مناسب برای شرکت‌های پخش کوچک و متوسط
  • پرداخت هزینه به صورت ماهیانه

داروکس اختصاصی (لایسنس)

  • مناسب برای شرکت‌های پخش بزرگ و سراسری
  • پرداخت هزینه به ازای لایسنس

ویژگی‌های داروکس اختصاصی

ثبت نام داروخانه‌ها و تایید توسط شـرکت پخـش

اتصال به درگاه پـرداخــت

دریافت سفارش ۲۴ ساعته

جایگاه پیشنهاد تخفیف و پروموشن‌های فروش

قابلیت پیگیری وضعیت سفارش های ثبت شده

اتصال به نرم‌افزارهای برنا و MabnaERP و دیگر نرم‌افزارهای فروش و پخش مویرگی

تجربه‌ی کاربری منحصر به‌فرد و سهـولت در ثبـت سفارش

شفافیت مالی و کاهش خطای انسانی در سیستم مالی

پیشنهاد ویژه

به‌ازای خرید هر یک از محصولات اختصاصی، یکسال عضویت رایگان از داروکس دریافت کنید.

با تکمیل فرم درخواست، کارشناسان داروکس با شما تمـــاس خـــواهند گرفت و اطلاعات مورد نظر را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همراهان داروکس

داروکس حاصل تجربه‌ی شرکت مشاوران برگزیده نرم‌افزار (مبنا) است. شرکت مبنا در سال ۱۳۷۸ تاسیس شده و در ۲۲ سال فعالیت خود راهکارهای نرم‌افزاری برای صنعت پخش ارائه نموده است. در سال ۱۴۰۰ مبنا با توجه به تجربه‌ی خود در تولید و ارائه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری، راهکار داروکس اختصاصی را به بازار ارائه کرده است.