گزارش مبنا از بیست و ششمین نمایشگاه آگروفود

تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۸ نویسنده: shahin

بیست و ششمین دوره نمایشگاه آگروفود از تاریخ 28 الی 31 خرداد 1398 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه یکی از بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه های تخصصی در زمینه مواد غذایی در خاورمیانه می باشد.
شرکت مبنا (مشاوران برگزیده نرم افزار) با هدف معرفی نرم افزارهای تخصصی فروش و پخش مویرگی در این نمایشگاه حضور به عمل آورد و علاوه بر ارائه راهکارهای یکپارچه فروش و پخش مویرگی برای صنعت عذایی تعامل بیشتری با فعالان این حوزه نیز داشته باشد.
در مدت برگزاری نمایشگاه تعداد زیادی از بازدیدکنندگان بطور مستقیم مورد مذاکره قرار گرفتند. و شرکت مبنا به معرفی راهکار تخصصی خود برای شرکت‌هایپخش مواد غذایی پرداخت و توانست راهکارهای تخصصی و یکپارچه فروش و پخش مویرگی نرم افزار مبناERP  (تحت وب) و برنا (تحت ویندوز) را به بازدیدکنندگان ارائه دهد. مبنا علاوه بر ارائه نرم افزار مبنا ERP، که نرم افزار پخش سراسری است، نرم ا‌فزار برنا که برای پخش های استانی و نمایندگی ها نیز مناسب است را در این نمایشگاه به مخاطبان معرفی کرد.

نمایشگاه آگروفود
اهمیت شرکت در نمایشگاه آگروفود برای مبنا، آشنایی هر چه بیشتر شرکت های فعال در این حوزه، با نرم افزارهای تخصصی فروش و پخش مویرگی است.

دستاوردهای مبنا از حضور در نمایشگاه ایران بیوتی:

  • معرفی قابلیت های جدید نرم افزارهای تخصصی فروش و پخش مویرگی برنا و MabnaERP
  • کمک به شرکت‌های پخش استانی و نمایندگی ها برای پخش مویرگی محصولات خود با استفاده از نرم افزار برنا
  • کمک به شرکت‌های پخش سراسری مواد غذلیی با استفاده از MabnaERP
  • ملاقات با مدیران شرکت های پخش و تولیدکننده مواد غذایی
  • برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان فعلی نرم افزار برنا و MabnaERP

نمایشگاه آگروفود

نمایشگاه آگروفود