نرم افزار حسابداری مویرگی

پخش مویرگی

فروش ویژه‌ی نرم‌افزار پخش و فروش مویرگی

#داده-را -بدست -بگیرید

نرم افزار پخش مویرگی تحت وب مبنا: مبنو یک نرم‌افزار جامع و تحت وب که با زیر سیستم‌هایی که دارد، می‌تواند نیازهای شرکت‌های بازرگانی، خدماتی و تولیدی را مرتفع کند. این نرم‌افزار با درک عمیق از فرآیندهای مالی در کسب‌وکارهای مختلف، توانایی شناسایی و مدیریت تمامی نیازهای مالی شرکت‌ها را داراست و به عنوان یک راهکار جامع، بهینه‌سازی مدیریت مالی و عملیاتی را فراهم می‌سازد.

برای درخواست دمو و کسب اطلاع دقیق‌تر از ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توانید این فرم را تکمیل کنید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

امکانات ویژه نرم‌افزار های مبنا

داشبوردهای مدیریتی

فروش پیش‌ویزیت و گرم

فروش قطعی و غیرقطعی

سفارش‌گیری آنلاین

تــــسهیلات
ویــــــــــــــژه

پشتیبانی
رایگان

استفاده از
امکانات ابری

نصب، آموزش و
استقرار رایگان

همین حالا فرم درخواست دمو را تکمیل کنید تا هرچه سریع‌تر با شما تماس بگیریم.

برای هر نیاز شما یک راه حل داریم

از نمایندگی کوچک پخش استانی تا شرکت های پخش بزرگ سراسری، ما برای هر نیاز شما راهکاری داریم. با توجه به حجم و نیازهای خاص کسب‌وکارش ما، بهترین نرم افزار را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

MabnaERP یک بسته نرم‌ افزاری فرآیند محور و تحت وب است که برای نیازهای تخصصی صنعت پخش و یکپارچگی اطلاعاتی بین واحدهای سازمانی در پخش مویرگی طراحی شده است.

پیاده‌سازی سیستم یکپارچه MabnaERP در ستاد مرکزی و شعب شرکت‌های پخش، مدیریت حوزه‌های مالی، منابع انسانی، فروش و پخش مویرگی و مدیریت ارتباط با مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. 

مبنو یک راه حل نرم‌افزاری تحت وب برای شرکت‌های پخش استانی، نمایندگی‌ها، شرکت های بازرگانی و خدماتی است که با هزینه‌ای متناسب نیازهایشان را بیش از انتظار پاسخ می‌دهد. همچنین برای شرکت‌های پخش و توزیع مویرگی با امکان تجهیز ویزیتورهای شرکت به نرم‌افزارها درخواست‌گیری مبتنی بر وب، بسیار ارزشمند خواهد بود.

نرم افزار مبنو با شناختی که از فرآیندهای متنوع مالی در کسب و کارهای مختلف دارد، می‌تواند تمامی نیازهای مالی یک شرکت را شناسایی و مدیریت نماید.

 

مشتریان مبنا

تا این لحظه صدها شرکت از پخش‌های معتبر استانی و سراسری به مبنا اعتماد کرده‌اند و از راهکارهای پیشنهادی آن استفاده می‌کنند. مبنا با ۲۴ سال سابقه در ارائه‌ی راهکار های نرم‌افزاری هم‌اینک طرح ویژه‌ای را برای نرم‌افزار فروش و پخش مویرگی در سطح استانی و نمایندگی‌ها در نظر گرفته است.

قلم-چی
یاران-امیران-تجارت
سهاحلال
بیک
آ-ب-ث
روشن
کیک-نظری

نرم افزار پخش و فروش مویرگی مبنو محصولی از شرکت مشاوران برگزیده نرم افزار (مبنا)

تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت مبنا است - Copyright © ۱۴۰۳