مشاوره رایگان

معرفی مبنا

فعالیت شرکت مبنا در سال ۱۳۷۸ به صورت رسمی آغاز شد و نرم افزار حسابداری آن، تحت سیستم عامل DOS در اختیار مشتریان قرار گرفت. با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، مبنا با گردآوری گروهی از متخصصین پویا نرم افزار خود را تحت سیستم عامل ویندوز به روز رسانی کرد. امروز با گذشت حدود ۲۰ سال از اولین نسخه ی نرم افزار مالی-حسابداری مبنا، این خانواده ی بزرگ، راهکار کارآمد خود را به نرم افزار تخصصی صنعت پخش به صورت یکپارچه در قالب دو نرم افزار پخش مویرگی بُرنا و MabnaERP (تحت وب) ارتقا داده است. امید است که با وجود این سیستم یکپارچه بتوانید مبنای تغییر خود را دریابید.

برنا

مبنا ERP

Case Study

مبنا چگونه به فروش شما کمک میکند؟

ویژگی های نرم افزار های تخصصی فروش و پخش مویرگی با ارائه راهکارهایی جدید بهترین نرم افزار برای مدیریت فرآیند پخش و فروش مویرگی می باشد. استفاده از این نرم افـزار، مدیریت فـرآیند فروش و پخش مویرگی را برای مجموعه های پخش، امکان پذیر می کند. علاوه بر ثبت اطـلاعات، میزان فـروش، موجودی کالا و دیگر ویژگی های کامل برای مدیریت و کنترل روند فروش و پخش را برای شرکت های پخش فراهم می کند.

PooraPakhsh Case Study

موفقیت پوراپخش

ویـژگی های نرم افزار های تخصصی فروش و پخش مویرگی با ارائه راهکارهایی .جدید بهترین نرم افزار برای مدیریت فرآیند پخش و فروش مویرگی می باشد

نرم افزار های تخصصی فروش و پخش مویرگی با ارائه راهکارهایی جدید بهترین نرم افزار برای مدیریت فرآیند پخش

راهکارهای مبنا

راهکارهای نرم افزار های مبنا و برنا در صنایع

ارائه خدمات مناسب و قابل قبول به مشتریان مختلف در صنایع مختلف ، تنها با استفاده از تجربه بدست آمده از سالها فعالیت در کنار پرسنل متخصص و ابزار مناسب مقدور است و در این راه شرکت مشاوران برگزیده نرم افزار ، راه طولانی ای را طی نموده. تا شناحت کامل و کافی از صنایع مختلف و مشتریان بزرگ بدست آورد . برآورده کردن خواسته های ایشان ، این امکان را برای گروه مبنا فراهم کرده تا با ارائه راهکار های جامع و تخصصی ، پاسخگوی کلیه نیازهای مشتریان خاص باشد.

آرایشی بهداشتی

در بازار رقابتی صنعت آرایشی و بهداشتی و با وجود برندهای معتبر داخلی و خارجی متعدد، تمایز شرط بقا در حوزه توزیع و پخش مویرگی آرایشی و بهداشتی است. یکی از کم هزینه ترین راه حل های ایجاد تمایز استفاده از بستر فناوری است. با نرم افزار جامع مالی و پخش مویرگی MabnaERP سرعت توزیع را افزایش دهید.

صـنایـع لـبنـی

در یک شرکت توزیع و پخش مویرگی لبنی به دلیل دوره کوتاه انقضای لبنیات ثبات نرم افزار مورد استفاده بسیار اهمیت دارد. ثبات به این معناست که نرم افزار باید همیشه در دسترس و قابل استفاده باشد. پیش نیاز فروش گرم تجهیز ویزیتور ها به دستگاه های مبتنی بر اندروید است که می‌توان عملیات صدور فاکتور و چاپ فاکتور و در نهایت تسویه فاکتور در تبلت را انجام داد.

صنایع غــذایی

پیچیدگی های بسیاری در یک شرکت پخش و توزیع مواد غذایی وجود دارد. اشتباه کوچکی در نرم افزار توزیع و پخش مویرگی در محاسبات قیمت، پروموشن، تخفیفات ریالی، اعتبارات و مانده بدهی مشتریان منجر به ضرر و آسیب های جبران ناپذیری به شرکت توزیع کننده کالا خواهد شد. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار آزموده شده(Best Practice) در حوزه صنعت پخش مویرگی بسیار اهمیت دارد که باعث جلوگیری از خطاهای انسانی و تدقیق داده های ثبت شده نیز بخش دیگری از وظایف ذاتی نرم افزار پخش مویرگی می‌شود

نوشیدنی

در صنعت پخش مویرگی مواد غذایی، مهمترین شاخص ایجاد تمایز، سرعت توزیع است. اشتباه کوچکی در نرم افزار توزیع و پخش مویرگی در محاسبات قیمت، پروموشن، تخفیفات ریالی، اعتبارات و مانده بدهی مشتریان منجر به ضرر و آسیب های جبران ناپذیری به شرکت توزیع کننده کالا خواهد شد. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار آزموده شده(Best Practice) در حوزه صنعت پخش مویرگی بسیار اهمیت دارد.

تجهیزات پزشکی

یک نرم افزار خاصِ صنعت قابلیت های بیشتری برای مدیریت بهتر عملیات فراهم می کند. اینجاست که نرم افزار فروش و پخش تجهیزات پزشکی وارد بازی می شود. اگرچه شرکت های توزیع تجهیزات پزشکی همانند سایر شرکت های عمده فروشی و توزیع عمل می کنند، تفاوت های ظریفی در فرآیندها وجود دارد که به قابلیت های خاصی نیاز دارند. نرم افزار ERP پخش مویرگی، طوری طراحی شده تا جایگزینی برای راه حل های مقدماتی و مستقل بوده و به عنوان یک سیستم همه جانبه(all-in-one) عمل کند.

صنایع دارویـی

با توجه به حیاتی بودن دارو در زنجیره تامین کشور سرعت زمان اخذ درخواست و ثبت سفارش و صدور فاکتور و توزیع و تحویل کالا به داروخانه بسیار مهم است. در چنین پروسه ای با این اهمیت سرعت توزیع کنترل هایی نظیر اعتبار سنجی مشتریان و سهمیه بندی کالاها به ازای هر داروخانه و خروج کالا مبتنی بر سری ساخت و تاریخ انقضا نباید به کاهش سرعت توزیع ختم گردد. هر یک از این سفارشات می تواند داستان مجزا و منحصر به فرد خود را داشته باشد. دقت و صحت و سرعت در ارسال تک تک این سفارشات می تواند یک پخش مویرگی دارو را از دیگری متمایز نماید.

نرم افزار های تخصصی فروش و پخش مویرگی با ارائه راهکارهایی جدید بهترین نرم افزار برای مدیریت فرآیند پخش