زندگی در مبنا جاریست...

فضای کاری در مبنا برپایه شور و نشاط جوانانی که تلاش و پیشرفت را زندگی می‌کنند بنا نهاده شده است. تیم‌های کاری ما در بخش‌های تولید، عملیات استقرار و پشتیبانی، در کنار سختکوشی و حرکت بر لبه دانش و تکنولوژی، فرهنگ سازمانی منعطف و دوستانه‌ای را در کنار هم ساخته‌اند. این فضای کاری، یادگیری و توسعه فردی را به تجربه مستمر همکاران ما تبدیل کرده و انگیزه‌بخش حضور آنها درشرکت شده است.

ارتباطات سازمانی در مبنا بازتابی از بن‌مایه یک مجموعه فناور و خلاق است که به تعاملات انسانی ارج می‌دهد. این تعاملات حتی در زمان همه‌‌گیری کرونا و دورکاری همکاران، در فضای کاری مبنا جریان داشت. فضای کاری دوستانه‌ای که بر اصول همدلی و همراهی استوار شده و در خدمت‌رسانی خالصانه به مشتریان متجلی شده است.

فرصت‌های همکاری جدید

مبنا فرصتی برای رشد فردی و تجربه‌های جدید

شرکت‌های نرم‌افزاری به دلیل تغییرات سریع در فناوری و فضای کسب‌وکار، چالش‌های مداومی را تجربه می‌کنند. چالش‌هایی که به سرمایه انسانی این مجموعه ها امکان تجربه مسائل جدید و ناشناخته را می‌دهد. مهارت حل مسئله و رشد شخصیتی و ذهنی از اولین دستاوردهایی است که فعالان این حوزه در یک فضای کاری خلاق و فناور بدست می‌آورند.

ما در شرکت مبنا به ایجاد فضایی برای رشد فردی همکاران خود در همه جنبه‌های فنی توجه داریم و صمیمیت تیم‌های کاری را برای فعالیت‌های تفریحی و ورزشی و ایجاد تعادل بین کار و زندگی آنها بکار می‌گیریم.

از زبان همکاران مبنا

درخواست همکاری

برای ارسال درخواست همکاری و ارسال رزومه فرم زیر را تکمیل نمایید.

  • انواع فایل های مجاز : pdf, jpg, png, doc, docx.
    فایل رزومه خود را بارگزاری کنید