بهترین نرم افزار پخش مویرگی چیست؟

تاریخ انتشار: 07 اسفند 1396 نویسنده: shahin

بهترین نرم افزار پخش مویرگی چیست؟

هرچه تکنولوژی بیشتر پیشرفت می کند، بیشتر به زندگی روزمره ما می پیوندد. حتی اگر در حال خواندن این مقاله هستید، حتما شما از چندین دستگاه متصل به اینترنت استفاده می کنید.تا زمانی که ما این مسیرهای نوآورانه را ادامه می دهیم، شاهد تاثیر تکنولوژی در زندگی روزمره مان و اهمیت روز افزون آن هستیم؛ و همینطور، بازاریابان، فروشندگان و نمایندگان مشتری باید به این پیشرفت ها واکنش نشان دهند.
به دلیل گستردگی کسب و کار و پیچیدگی فعالیت ها در شرکت های توزیع و پخش مویرگی به نرم افزار های ویژه ای در این صنعت نیاز است. حجم تراکنش بسیار بالا و نگرانی بازگشت سرمایه باعث ایجاد کنترل های بسیاری در این حوزه شده است. بازیگران اصلی نرم افزاری صنعت پخش مویرگی تعداد محدودی هستند. و اما بهترین نرم افزار پخش مویرگی به حجم کاری و نوع صنعتی که در آن فعالیت می کنید بستگی دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ماهیت پخش مویرگی  اینجا کلیک کنید.

و نرم افزار های پخش مویرگی مبنا نیز عبارتند از:

در پایان یادآور می شویم انتخاب نرم افزار بسیار پیچیده است. علاوه بر هزینه های خرید نرم افزار مهمترین هزینه یک شرکت پخش مویرگی هزینه های زمانی صرف شده جهت تطبیق نیروی انسانی با نرم افزار جدید است. به همین دلیل تغییر نرم افزار امری دشوار است.
در انتخاب یک نرم افزار علاوه بر کنترل ویژگی ها نیاز به بررسی نحوه پاسخ دهی و خدمات پشتیبانی از سایر مشتریان شرکت مزبور است.
در آینده سعی خواهد شد مستندی جهت انتخاب نرم افزار منتشر گردد.